Booking.com
Tchibo

2005 yılından beri Türkiye'de faaliyet gösteren online alışveriş keyfi sunan internet mağazası Tchibo sizlerle buluşmaktadır. Tchibo her mevsime uygun renkleri ve trendleri sizlerle karşılaştırıyor. Hem kendiniz, hem aileniz, hem de eviniz için çeşitli fırsatlar var, bunlar - dekorasyonlar, aksesuarlar, şık kadın, erkek, bebek giyisileri, saç, yüz, el, ayak, tüm vücut için, makyaj, bakım ve güzellik ürünleri ile doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmaya yardımcınız olacak. Üstelik evinizi ısıtacak ve huzur verecek mobilyalar seçeneklerini de tchibo mağazasından indirimli uygun fiyatlara da alabilirsiniz. Ayrıca öğütülmüş, çözünebilir, çekirdek kahve veya kahve koleksiyonu ürünlerini de tchibo mağazasından kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Tchibo sizlere sınırsız bu fırsatları uygun fiyatlarıyla, indirim yaparak sunmaktadır. Fırsatınızı kaçırmayın! 

Birçok kimse dalından koparılan taze kırmızı kahve çekirdeklerinin tatlı olduğunu bilmez. Kahve çekirdekleri birkaç işlemden sonra ve kurutulmasının ardından kuru ve sert hale gelir, o muhteşem tadını alır. Birçoğumuz sabahları bir kahve içmeden güne başlamayı düşünemiyoruz bile. Günün stresine, yorgunluğuna karşı ilaç olan kahve, bir süre sonra o eşsiz tadıyla bağımlılık yapıyor. Eğer kahve tutkunları Tchibo’da ince ve dengeli bir lezzeti olan Arabica kahve çekirdeklerinden üretilmiş kahvenin tadına bakmamışlarsa üzülecekler. Zaten bir Tchibo mağazasının önünden geçerken burnunuzun o mis kahve kokusuna dayanabilmesi mümkün değil.  Kilimanjaro Dağı eteklerindeki kendi alanından topladığı en kaliteli kahve çekirdeklerinden yapılma kahvelerin tadı damağınızda kalacak. O toplanan tatlı kırmızı kahve çekirdekleri Tchibo'nun sihirli dokunuşuyla bambaşka bir hale geliyor. Sevdiklerinizle birlikte kahve aromalı bir parça kek ve eşsiz Tchibo kahvesini tadarak rahatlayacaksınız. Kahvenizi içtikten sonra oturuken göz gezdirdiğiniz birbirinden farklı ürünleri inceleyebilir, beğendiğinizi satın alabilirsiniz. Zamanı olmayanlar ve Tchibo mağazalarına uğrayamayanlar ise merak etmesin. Bu eşsiz kahvelerin verdiği zevkten mahrum kalmayacaksınız. Firmanın müşterilerine özel online mağazası olan Tchibo’den siparişlerinizi verip kahvenize veya diğer ürünlere kavuşabilirsiniz.

Dünyanın önde gelen kahve üreticilerinden biri olan Tchibo, kurulduğu 1949 yılından beri 60 ülkede 1300’den fazla mağaza ve 120.000’den fazla satış noktasıyla seçkin müşterilerine hizmet etmektedir.

Tchibo mağaza ve satış noktalarında, her damak tadına uygun farklı yoğunlukta ve yumuşaklıkta öğütülmüş hazır halde ya da çekirdek halde taze kahveler, kahve aksesuarları ve kahve makineleri, alışverişlerde yorgunluklarını nefis taze kahve ve lezzetli atıştırmalıkları tadarak atmak ve iyi vakit geçirmek isteyenler için ise Kahve Barları ve her hafta mutlaka değişen farklı ürünleri ile müşterilerini buluşturuyor.

Türkiye’de 2005’den beri faaliyet gösteren Tchibo 11 ilde toplam 54 mağazasıyla hizmet vermektedir. Ayrıca online alışverişi tercih eden kullanıcılar için de bir çok seçeneği ve fırsatı birlikte sunana bir online mağazaya sahiptir.